Sıcaklık Kontrol ve Takip Sistemleri

Frigofrik araçlar, aşı dolapları, soğuk hava depoları veya marketlerdeki gıda dolapları gibi sıcaklık değeri  kritik alanların takibi cihazlara takılan sıcaklık sensörleri sayesinde

on-line olarak yapılabilmektedir.

Belirlenen değerlerden sapma olması halinde kritik sıcaklık değişikliklerinde sistem üzerinde tanımlanan kişilere anlık bildirim şeklinde e-posta ve SMS gönderimi yapılmaktadır.

Aynı anda 10 adet kablosuz sensör tanımlanabilen ve her birinden ayrı ayrı değerleri okuyabilen cihazımız ile gıdadan sağlığa tüm projelerde ürünleriniz güven altında...

Okul Servis Araçları Takip ve Kontrol Sistemi

Okul servis takip sistemi sayesinde veliler servisin eve yaklaştığını veya okula ne zaman ulaştığını uygulama üzerinden takip edebilirler, velilerin tercihine göre servis eve yaklaştığında ve ya okula ulaştığında veliye SMS ya da e-posta ile bilgilendirme uyarısı gelebilir. Okul yönetimi servislerin çocukları evlerine zamanında götürüp götürmediklerini bu sayede  servis firmasının performansını bu uygulama üzerinden takip edebilirler.

Servis otobüsü içerisindeki koltuklara konulacak olan sensörler vasıtasıyla servisin doluluk oranı, koltukta oturan öğrenci sayısı, araçta yolcu olup olmadığı gibi uzak kontroller kolaylıkla yapılabilmektedir.