Sıkça Sorulan Sorular

Araç Takip Sistemi Nedir?


Araç Takip Sistemi; sahadaki araçları 7 gün 24 saat takip eden, nerede olduklarını, nereye gittiklerini, hızlarını, ne kadar süre çalıştıklarını ve daha birçok bilgiyi anında gösteren sistemdir. Sistem, araçlara monte edilen mobil veri cihazlarının, GPS uydularından aldıkları konum bilgilerini, bağlı algılayıcılardan gelen sıcaklık ve benzeri telemetrik bilgileri GSM/GPRS şebekesi üzerinden kontrol ve haberleşme merkezlerine aktarması üzerine çalışır. Gelen bilgiler özel yazılımlar sayesinde derlenir ve sunucular üzerindeki veri bankasına kaydedilir. Kullanıcılar, araç takip ve filo yönetim yazılımları sayesinde araçlarını çevrimiçi ya da geçmişe yönelik olarak izleyebilir, araçlardan gelen bilgileri görebilir, araçların alarm ve program durumlarını değiştirebilirler.
Araç takip sistemi hangi araçlara uygundur?


Araç takip cihazları tüm motorlu ve hatta bisiklet gibi motorsuz taşıtları takip için de kullanılabilir.
Takılı araç takip cihazı çıkartılarak başka araca takılabilir mi?


Evet satın almış olduğunuz GPS Uydu araç takip sistemi ürünleri aracı satmanız durumunda başka araca montajı yapılmaktadır.
Araç takip cihazlarının garanti süresi ne kadardır?


Ürünlerimizin 24 ay garantisi olup hizmet aldığınız süre boyunca yedek parça ve onarım hizmetleri sağlanmaktadır.
Araç takip sistemi hangi büyüklükteki firmalara uygundur?


Araç takip sistemi bireyselden kobiye, kurumsal ufak veya küçük işletmelere kadar araç sahibi olan herkes için uygulanan bir üründür. Araç güvenliği, mesai dışı kullanım, iş organizasyonu gibi birçok veri bilgisi için GPS araç takip cihazları kullanılmaktadır.
Araç takip sistemi nasıl çalışır?


Kısaca araçlarda bulunan takip cihazları Uydu üzerinden konum bilgisi alır içinde bulunan sim kartlar bu veriyi sunuculara iletilir. Kullanıcılar web ve mobil uygulamalardan araçlarınızı takip edebilir.
Araç takip sistemi nasıl izlenir?


Kullanıcılara verilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile araçları takibi yapılmaktadır. İnternetin olması yeterlidir. Herhangi bir uygulama bilgisayarınıza indirmek zorunda değilsiniz.
Cihazlar araçlara monte edildikten hemen sonra izlemeye başlanabilir mi?


Evet araçlarınıza takılacak olan araç takip sistemi cihazları montaj süreleri 20 dakikalık bir işlemdir montaj bitiminde araçlarınızı anlık olarak takip edebilirsiniz.

Bilgi Almak İstiyorum

Bize iletişim bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.