Telemetri, herhangi bir sistemin ölçülemeyen kısmının uzaktan kablolu veya kablosuz olarak izlenmesi veya kontrol edilmesidir.

Uzaktan ölçüm ve kontrolün gerekli olduğu her alanda kullanılan telemetri sistemleri ısı ve sıcaklık takip sistemlerinde kullanılan ürünlerdir. 

 

Telemetri Takip Paketi ile sıcaklığın önemli olduğu alanlarda tek bir ekran üzerinden farklı lokasyonlarda bulunan dolap ve makineler internet üzerinden kontrol edilebilmekte, ısı artış ve düşüşlerinde uyarı ile bilgilendirme gelmektedir. 

Telemetri Takip Paketi kurulumu yapıldıktan sonra sistem üzerinden kullanıcılar alt ve üst sıcaklık limit değerlerini belirleyebilmektedirler.

Ayrıca değer değişimlerinde sistem üzerinden bilgiler anlık olarak belirlenen kullanılıcılara bilgi mesajı olarak gönderilebilmektedir.

Telemetri Takip Paketi

Telemetri Takip Paketi genellikle eczaneler, hastaneler, pastahaneler, et üretim tesisleri, mandıralar, süpermarketler, seralar, sistem odaları gibi sıcaklık ve ısı değerlerinin takip edilmesi gereken sektörler tarafından tercih edilmektedir.

Bu sektörlerden farklı olarak müşterinin farklı ihtiyaçları doğrultusunda özel projeler de üretilebilmektedir. 

Isı ile ilgili bir çözüme ihtiyacınız varsa bizi arayın, çözümü sizin için biz üretelim..